TRABZON YOMRA FEN LİSESİ

Bu sayfanın içeriği Adobe Flash Player'ın yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Get Adobe Flash player

Sunday, Dec 21st

Son Güncelleme06:23:16 PM GMT

Mezunlarımız - 1993 Mezunları

Makale İçeriği
Mezunlarımız
1992 Mezunları
1993 Mezunları
1994 Mezunları
1995 Mezunları
1996 Mezunları
1997 Mezunları
1999 Mezunları
2000 Mezunları
2001 Mezunları
2002 Mezunları
2003 Mezunları
2004 Mezunları
2005 Mezunları
2006 Mezunları
2007 Mezunları
2009 Mezunları
2010 Mezunları
2011 Mezunları
2012 Mezunları
Tüm Sayfalar
Öğrenci Adı Soyadı Kazandığı Bölüm

Turgut Türkeş

Marmara - Gazetecilik

Dilek Parlayan

Gazi - Endüstri Mühendisliği

Serkan Yetişkul

Yerleşmedi

Tansel Dikmen

Ktü - İnşaat Mühendisliği

Yalçın Yaşar

Odtü - Matematik

Engin Murat Erkmen

Yerleşmedi

Hüseyin Kahveci

Ankara - Gıda Mühendisliği

Mesut Özcan

Selçuk - Elektrik Elektrnk Mühendisliği

Özlem Baycan

Yerleşmedi

Mustafa Serkan Şenel

Atatürk -Tıp

Sultan Çınar

Boğaziçi - Elektronik Mühendisliği

Erkul Sarı

Kocaeli - Elektronik Mühendisliği

Veysel Akgül

Ege - Bilgisayar Mühendisliği

Ufuk Ürken

Odtü - Gida Mühendisliği

Hıdır Tatlı

Odtü - Fizik

Mehmet Salih Karacakaya

Odtü - Kimya

Cüneyt Çetinel

Gazi - Elektrik Elektronik Mühendisliği

Volkan Gümüşay

İstanbul - İşletme

Uğur Halatoğlu

Hacettepe - Elktrk-Elktrnk Mühendisliği

Murat Köse

Marmara - Fizik ( İng. )

Tuba Uğraş

Boğaziçi - Fizik

Kamil Kürşat Kapısız

Hacettepe - Diş Hekimliği

Seda Ünalp

Gazi - Diş Hekimliği

Mehmet Gamsızkan

Gata - Tıp

Serhat Duman

İstanbul - Elektronik Mühendisliği

Ünal Karaaslan

Yerleşmedi

Aslı Aslum

İtü - Kimya Mühendisliği

Didem Benli

İstanbul - Metalurji Mühendisliği

Ali İlker Köksal

Hacettepe - Bilgisayar Mühendisliği

Kadir Alper Ekmekçi

Yerleşmedi

Sadık Taş

Yıldız - Bilgisayar Mühendisliği

Fatma Nur Temel

Hacettepe - Tıp (İng.)

Seda Verim

19 Mayıs - Tıp

Özkan Özger

Ankara - Tıp

Bekir Yılmaz Pekmezci

İtü - İnşaat Mühendisliği

Metehan Saraçoğlu

19 Mayıs - Tıp

Yıldırım Doğan

İstanbul - Jeodezi Mühendisliği

Engin Murat Reis

Odtü - İnşaat Mühendisliği

Ali İlker Baştan

İstanbul - Diş Hekimliği

Şeref Kocatepe

Gazi - Matematik

Murat Eğin

Yerleşmedi

Julide Arslan

Trakya -Tıp

Mehmet Dağlı

Yıldız - Elektronik Mühendisliği

Gökhan Özgür

Gazi- Diş Hekimliği

Atilla Çıtlak

Hacettepe - Tıp (İng.)

Nergis Melek

Yerleşmedi

Önder Özdemir

İtü - Makina Mühendisliği

İlker Demiray

Anadolu - İktisat Fak.

Uğur Bora Işık

Hacettepe - Diş Hekimliği

Remin Akçay

Ankara - Tıp

Özcan Yavaş

Hacettepe - Tıp (İng.)

Esra Kayıkçı

İtü - İnşaat Mühendisliği

Ayşegül Yücel

İtü - Tekstil Mühendisliği

Murat Demirbaş

Odtü - Bilgisayar Mühendisliği

Mustafa Topal

Hacettepe - Tıp

Bülent Bayraktar

Ohıo Cwru - Elektro (Amerika )

Kemal Akkaya

Bilkent - Bilgisayar

Ünal Çakıroğlu

Ege - Bilgisayar Mühendisliği

Nazım Emre İslamoğlu

Odtü - Elektrik Elektronik

Salih Kanlı

Odtü - Bilgisayar Mühendisliği

Afşin Ünver

Cerrahpaşa - Tıp

Nursel Çalık

Hacettepe - Tıp (İng.)

Halil Gökoğlu

İtü - Elektrik Mühendisliği

Durşen Saygın

İtü - Fizik Mühendisliği

Kurtuluş Kılıçer

İtü - Bilgisayar Mühendisliği

İpek Zeynep Solak

İtü - İnşaat Mühendisliği

Alper Akcan

Boğaziçi - İnşaat Mühendisliği

Fatih Şimşek

Marmara - Endüstri Mühendisliği (İng)

Hakan Öztürk

İtü - Makina Mühendisliği

Ezan Aykut İlhan

İstanbul - İktisat

 



You are here